Haber Sitesi

TROPİC HEYBEM: ALANYA'DA TROPİKAL MEYVE VE SEBZELERİN GÜVENİLİR ADRESİ

TROPİC HEYBEM: ALANYADA TROPİKAL MEYVE VE SEBZELERİN GÜVENİLİR ADRESİ

Alanya, Antalya– Tropic Heybem, Alanya'nın İmamlı Mahallesi'nde taze ve kaliteli tropikal meyve ve sebzeleri ile bölge halkının beğenisini kazanıyor. Alihan Metin ve Mehmet Alagöz tarafından yönetilen bu firma, doğrudan üreticiden tüketiciye en doğal ürünleri sunma misyonuyla hareket ediyor.

Adres:* İmamlı Mah. Özkan Sok. No: 28 ALANYA/ANTALYA

Tropic Heybem, yerel ve tropikal meyve-sebze çeşitliliği ile öne çıkıyor. Alihan Metin, "Müşterilerimize en taze ve doğal ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Tarladan sofraya uzanan bu yolculukta kalite ve tazelik bizim için ön planda," dedi. Firma, ürünlerini doğal yöntemlerle yetiştiriyor ve müşterilerine sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı amaçlıyor.

Tropic Heybem'in ürün yelpazesinde; mango, avokado, ejder meyvesi, papaya gibi tropikal meyvelerin yanı sıra, yerel sebzeler de bulunuyor. Her bir ürün, titizlikle seçilerek ve en iyi koşullarda saklanarak müşterilere ulaştırılıyor. Ayrıca, firma çevre dostu ve sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanarak, doğal dengeyi koruma konusunda da duyarlılık gösteriyor.

Alihan Metin ve Mehmet Alagöz, müşteri memnuniyetine verdikleri önemi vurgulayarak, "Kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük hedefimiz.”diye sözlerine ekledi.

Tropic Heybem, Alanya'da taze ve kaliteli tropikal meyve ve sebze arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Sağlıklı ve doğal beslenmeyi önemseyen herkesin uğraması gereken bu adres, Alihan Metin ve Mehmet Alagöz'ün özenli çalışmaları sayesinde bölgenin gözde mekanlarından biri haline geldi.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news TROPİC HEYBEM: ALANYA'DA TROPİKAL MEYVE VE SEBZELERİN GÜVENİLİR ADRESİ

turkiye Haberleri

16 gündür kayıptı! Acı haber geldi
16 gündür kayıptı! Acı haber geldi ...
Bursa bayram namazı saat kaçta Diyanet? Bursa bayram namazı saati 2022!
Bursa bayram namazı saat kaçta Diyanet? Bursa bayram namazı s...
Başkan Recep Tayyip Erdoğanın koronavirüs testi pozitif çıktı
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüs testi pozitif çıkt...
Son dakika: 19 Ocak koronavirüs tablosu | Vaka ve vefat rakamları
Son dakika: 19 Ocak koronavirüs tablosu | Vaka ve vefat rakam...