Haber Sitesi

TARZLİNA MOBİLYA: MERSİN'DE KALİTE VE ŞIKLIĞIN ADRESİ

TARZLİNA MOBİLYA: MERSİNDE KALİTE VE ŞIKLIĞIN ADRESİ

Mersin, Türkiye– Tarzlina Mobilya, Mersin'in Yenişehir ilçesindeki Neo Flat Plaza'da, modern ve kaliteli mobilya ürünleriyle ev ve ofis dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor. Şükrü Ata'nın liderliğinde faaliyet gösteren firma, müşteri memnuniyetini ve estetik anlayışını bir araya getiriyor.

Adres:Limonluk Mah. Hüseyin Okan Merzeci Bul. Neo Flat Plaza C Blok No: 412 /2B YENİŞEHİR/MERSİN

Şükrü Ata tarafından kurulan Tarzlina Mobilya, geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Firmanın sunduğu mobilyalar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Modern, klasik ve avangard tasarımlarıyla her türlü dekorasyon stiline uygun mobilyalar, şıklık ve konforu bir araya getiriyor.

Tarzlina Mobilya'nın koleksiyonunda; oturma grupları, yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları ve ofis mobilyaları gibi çeşitli ürünler bulunuyor. Her bir ürün, estetik detaylar ve işlevsellikle birleştirilerek tasarlanıyor.

Şükrü Ata, müşteri memnuniyetinin kendileri için öncelikli olduğunu belirterek, "Mobilya seçiminde kalite ve estetiği ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor ve onların memnuniyeti için her detaya özen gösteriyoruz," dedi.

Tarzlina Mobilya, sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda profesyonel ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla da fark yaratıyor. Mersin'de mobilya alışverişinin vazgeçilmez adresi haline gelen Tarzlina Mobilya, ev ve ofis dekorasyonunda yenilik arayan herkesi mağazasına davet ediyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news TARZLİNA MOBİLYA: MERSİN'DE KALİTE VE ŞIKLIĞIN ADRESİ

turkiye Haberleri

75 kuruşa satılan ekmek 2 liraya çıktı! Mansur Yavaştan Halk Ekmeğe yüzde 60 zam
75 kuruşa satılan ekmek 2 liraya çıktı! Mansur Yavaş'tan Halk...
ALES 2022 başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM AİS ALES başvurusu nasıl yapılır?
ALES 2022 başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM AİS ALES başvurusu na...
Son dakika: Başkan Erdoğandan Kavala tepkisi! ABDye F-35 mesajı
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Kavala tepkisi! ABD'ye F-35 me...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi...