Haber Sitesi

TAPTAZE AL, YEPYENİ KONSEPTİYLE ALANYA'DA HİZMETE GİRİYOR

TAPTAZE AL, YEPYENİ KONSEPTİYLE ALANYADA HİZMETE GİRİYOR

Alanya'nın sevilen meyve sebze marketi TapTaze Al, yeni konseptiyle müşterilerine daha geniş bir hizmet alanı sunuyor. Artık 15 dakikalık bir mesafede bulunan bahçede hizmet verecek olan firma, doğal ve taze ürünleriyle Alanya ve çevresindeki müşterilerine kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor. 

Firma sahibi Ferhan Türkyılmaz, yeni döneme ilişkin yaptığı açıklamada, "Müşterilerimizin doğal ve taze ürünlere kolayca erişebilmesi için mevcut konseptimizi geliştirdik. Artık TapTaze Al, daha geniş bir alanda, müşterilerimize daha fazla çeşit ve kalite sunacak" dedi.

Yeni yerlerinin Gazipaşa Havaalanı'na yakın bir konumda olacağını belirten Türkyılmaz, müşterilerin daha rahat ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabileceklerini vurguladı. 

TapTaze Al'ın yeni konseptinde, avokado, limon, elma, ceviz, reçel çeşitleri gibi birbirinden sağlıklı ve lezzetli ürünlerin yanı sıra pek çok meyve ve sebze çeşidinin bulunacağı belirtildi. Müşteriler, doğal ve organik ürünleri uygun fiyatlarla temin etmenin keyfini çıkaracaklar.

Firma yetkilileri, müşterilerin memnuniyetini her zaman ön planda tutacaklarını ve en taze ürünleri en uygun fiyatlarla sunacaklarını belirtiyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news TAPTAZE AL, YEPYENİ KONSEPTİYLE ALANYA'DA HİZMETE GİRİYOR

turkiye Haberleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun hamlesi seçimlerde aday olacak yorumlarını beraberinde getirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hamlesi seçimlerde a...
Esenyurt'ta asayiş denetimi yapıldı
Esenyurt'ta asayiş denetimi yapıldı...
Amasra'da kuvvetli rüzgar; tekneler limana çekildi
Amasra'da kuvvetli rüzgar; tekneler limana çekildi...
Başkan Erdoğan Batmanlı gençlerle Şemle Şemle türküsünü söyledi
Başkan Erdoğan Batmanlı gençlerle Şemle Şemle türküsünü söyle...