Haber Sitesi

SMOK NORD GT POD HAZIR VE GÜÇLÜ

SMOK NORD GT POD HAZIR VE GÜÇLÜ

SMOK Nord GT Kit, bulutlu bir DTL ve lezzetli bir RDL vape için RPM 3 coil serisinden yararlanan 5ml SMOK Nord GT pod ile uyumludur. Dahili bir 2500mAh bataryaya sahip olan çıkış, 5-80W arasında ayarlanabilir. Ayarlanabilir bir hava akışı ile hava akışını tercihinize göre uyarlayabilirsiniz. Deri ve metalik bir kaplamaya sahip olan Nord GT, 0,69 inç OLED ekran sunar. Nord serisi klasik tasarımı ile size uygun mükemmel özellikleri bulmak için denemeler yapabilirsiniz.

Smok Nord GT pod kiti, 5W ile 80W maksimum çıkış arasında değişken watt gücü sunmak için etkileyici bir 2500mAh dahili bataryaya sahip kompakt bir vape kitidir. Ayarlanabilir hava akışı ve RPM 3 mesh coil ile birlikte Nord GT kit, Doğrudan Akciğere (DTL) veya Kısıtlı Doğrudan Akciğere (RDTL) inhalasyon arasında vaping yapmaya başlamak için kutudan çıkar çıkmaz Nord GT pod ile birlikte 0.15ohm ve 0.23hom coil ile birlikte gelir.

0,69" OLED ekran sayesinde watt, pil seviyesi ve coil direnci gibi elektronik sigara bilgilerini bir bakışta net bir şekilde görebilirsiniz. Nord GT pod, likit ile yeniden doldurmayı basit ve karışıklık yaratmayan bir hale getirmek için yandan doldurma tasarımına sahiptir. RPM3 coil koleksiyonu ile uyumludur, ayrıca vape'inize ince ayar yapmak için daha geniş bir direnç seçeneğine sahip olursunuz. Mümkün olan en iyi vaping deneyimini elde etmek için kitle birlikte verilen bobinleri daha yüksek VG e-sıvılarla birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. 

Çok çeşitli renklerde mevcut olan Nord GT vape kitinin hem normal hem de deri tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. Benzersiz degrade renkler veya düz tek renk seçenekleri ile tercihinize uygun cihazı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İster sub-ohm vapinge başlamak isteyen bir acemi olun, ister kompakt bir DTL vape isteyin, Smok Nord GT hareket halindeyken kullanım için mükemmel bir vaping arkadaşıdır. 

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news SMOK NORD GT POD HAZIR VE GÜÇLÜ

turkiye Haberleri

Son dakika: Millet İttifakında Saadet Partisi krizi: Taban rahatsız! Gerekirse 3. ittifak olmalı
Son dakika: Millet İttifakı'nda Saadet Partisi krizi: Taban r...
Son dakika: İstanbulda hissedilen bir deprem meydana geldi! AFAD ve Kandilli son depremler listesi
Son dakika: İstanbul'da hissedilen bir deprem meydana geldi! ...
SON DAKİKA: Evlilik öncesi SMA taraması başlıyor! Tarih belli oldu
SON DAKİKA: Evlilik öncesi SMA taraması başlıyor! Tarih belli...
Acemi birliği kaç gün? Acemi birliği süresi 2023! Acemi birliği ne kadar sürer?
Acemi birliği kaç gün? Acemi birliği süresi 2023! Acemi birli...