Haber Sitesi

SAMED KILIÇ: DİJİTAL DÜNYANIN YENİLİKÇİ GİRİŞİMCİSİ

SAMED KILIÇ: DİJİTAL DÜNYANIN YENİLİKÇİ GİRİŞİMCİSİ

Aslen Erzurumlu olan Samed Kılıç, ticaret hayatına 12 yaşında atılmıştır. Aile işleri vesilesiyle SEO yazarlığı ile kariyerine başlayan Kılıç, küçük yaşından itibaren dijital medya ile ilgili çeşitli firmalarda çalışmıştır. Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünde eğitimini tamamlayan Kılıç, ilk şirketini 18 yaşında kurmuştur. “PullMe” adlı mobil çekici uygulamasının kurucu ortaklığını yapmış ve daha sonrasında ortaklıktan ayrılmıştır. 

İkinci şirketini tekstil üzerine kuran Kılıç, E-Ticaret sürecini yönetmiştir. Ardından bir yazılım firmasında web yazılım konusunda kendini geliştirmiştir. “Vop Agency”i kurmadan önce, Amazon bünyesinde çalışarak değerli deneyimler kazanmıştır. Bu deneyimlerin yanı sıra 14. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Öğrenci Meclisi'nde İstanbul ve Pendik Meclis Başkanlığı görevlerini başarıyla yürütmüştür.

Amazon’daki tecrübesinin ardından kendi ajansını kurmaya karar veren Kılıç, dijital dünyada çözümler üretmek için kendi ekibiyle birlikte çalışmalara başlamıştır. Sektörde hizmet veren birçok ajansı analiz ederek eksiklikleri gözlemleyen Kılıç, dijital medya alanında 360 derece hizmet sunan “Vop Agency” markasını kurmuştur. Aynı zamanda, gelişmekte olan “MedVop” markasını ortakları Emir Sefa Şahsuvaroğlu ve Engin Ateş ile birlikte kurmuştur.

Samed Kılıç’ın “Başarı, doğru strateji ve özverili çalışmanın bir sonucudur” sözünden ilham alarak, “Vop Agency” müşterilerinin dijital dünyada etkili ve güçlü bir varlık oluşturmasına katkıda bulunmaktadır. 

“Vop Agency”, dijital pazarlama stratejileri ile markaların dijital varlığını en üst düzeye çıkarıyor. Web geliştirme ve tasarım alanında çağdaş, kullanıcı dostu siteler oluşturarak çevrimiçi etkileşimi arttırıyor. Sosyal medya yönetimi ile markaların sosyal platformlardaki etkileşimini genişleterek daha geniş bir kitleye ulaşmalarına katkıda bulunuyor. Aynı zamanda iş süreçlerini optimize eden mimari çözümler sunarak verimliliği artırıyor ve işletmelerin rekabet avantajını güçlendiriyor. 

Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı yaklaşımıyla, her işletmenin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak markaların büyümesine katkı sağlıyor. Dijital dünyada, web sitenizin arama motorlarında görünürlüğü, işletmenizin başarısı için kritik bir faktördür. “Vop Agency”, işletmelerin SEO ile web sitelerini optimize ederek daha fazla müşteriye ulaşmalarına yardımcı oluyor. Fotoğraf çekimi, mobil uygulama hizmetleri, kurumsal kimlik hizmetleri ve video prodüksiyon hizmetleri gibi çeşitli hizmetler sunarak müşterilerinin en verimli hizmetleri almasını sağlıyor. 

“Vop Agency”, profesyonel gelişim seminerleri, mentörlük programları ve sektör liderleri ile etkileşim imkanları gibi çeşitli kaynaklar sunarak müşterilerin kariyerlerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news SAMED KILIÇ: DİJİTAL DÜNYANIN YENİLİKÇİ GİRİŞİMCİSİ

turkiye Haberleri

Bingölde PKKya darbe! Teröristlerce kullanılan sığınak imha edildi
Bingöl'de PKK'ya darbe! Teröristlerce kullanılan sığınak imha...
Bakan Koca: Aramıza katılan 31 bin 183 arkadaşımız 'Sağlık Ordumuza' güç katacak
Bakan Koca: Aramıza katılan 31 bin 183 arkadaşımız 'Sağlı...
Büyükşen çifti cinayetinde 5 gözaltı daha
Büyükşen çifti cinayetinde 5 gözaltı daha...
Son dakika: Dünyanın gözü İstanbulda! Rusya-Ukrayna müzakere heyetleri Dolmabahçede bir araya geldi: Türkiye de garantör olsun
Son dakika: Dünyanın gözü İstanbul'da! Rusya-Ukrayna müzakere...