Haber Sitesi

ÖZGE BAYRAKTAR KİMDİR ?

ÖZGE BAYRAKTAR KİMDİR ?

Diyetisyen Özge Bayraktar,  Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü 2016 yılı mezunu olup şu anda aynı üniversitede yüksek lisansına devam etmektedir. İzmir Karşıyaka’da bulunan kliniğinde, bireysel danışmanlık, fonksiyonel tıp, kurumsal beslenme danışmanlığı ve sporcu beslenmesi gibi geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Endokrin hastalıklar üzerine tecrübeye sahiptir.
Bireyler için doğru beslenme alışkanlıklarının kazandırılması, yaşam tarzı değişikliklerinin sağlanması ve kişisel sağlık hedeflerine ulaşılması Diyetisyen Özge Bayraktar’ın danışmanlık programlarında en çok değer verdiği noktalardır. Kilo verme, kilo alma, kilo koruma gibi çeşitli hizmetler sunmanın yanı sıra polikistik over sendromu, tip 2 diyabet beslenmesi, vejetaryen beslenme, metabolik sendrom gibi özel durumlar için de danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Diyetisyen Özge Bayraktar Beslenme Danışmanlığı bünyesinde, danışanlarına online diyet danışmanlığı hizmeti de sunarak, bulundukları yerden bağımsız olarak kişisel beslenme planları ve sağlıklı yaşam rehberliği sağlamaktadır. Aynı zamanda görüşmeler ister online olsun ister olmasın danışanlarının diyet takiplerini günlük olarak online platformlardan sağlamaktadır.
Sağlığına ve kilosuna özen gösteren herkes için Özge Bayraktar Beslenme Danışmanlığı'nın sunmuş olduğu hizmetler, sadece kilo kontrolü ile sınırlı kalmayıp, bireylerin genel sağlıklarını iyileştirmeyi ve yaşam kalitelerini artırmayı amaçlamaktadır. Beslenme konusunda profesyonel yardım almak isteyen herkes için Diyetisyen Özge Bayraktar, İzmir'de ve online platformlarda güvenilir bir seçenek sunmaktadır.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news ÖZGE BAYRAKTAR KİMDİR ?

ÖZGE BAYRAKTAR KİMDİR

turkiye Haberleri

Son dakika: İstanbul'da deprem mi oldu? Az önce İstanbul'da deprem nerede oldu? 5 Şubat 2023 En son depremler listesi...
Son dakika: İstanbul'da deprem mi oldu? Az önce İstanbul&...
17 ilde operasyon! Gözaltılar var
17 ilde operasyon! Gözaltılar var...
Barış Pınarı bölgesindeki 3 terörist etkisiz hale getirildi
Barış Pınarı bölgesindeki 3 terörist etkisiz hale getirildi...
Başkan Erdoğandan Macaristan Başbakanı Viktor Orban onuruna akşam yemeği
Başkan Erdoğan'dan Macaristan Başbakanı Viktor Orban onuruna ...