Haber Sitesi

MURAT KURUM YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI! İŞTE GELİR GELMEZ GÖREVDEN ALDIĞI İSİM

MURAT KURUM YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI! İŞTE GELİR GELMEZ GÖREVDEN ALDIĞI İSİM

Geçtiğimiz hafta yeniden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı koltuğuna oturan Murat Kurum, bakanlığına bağlı Emlak Konut GYO Genel Müdürü Cengiz Erdem'i görevden aldı.

Geçtiğimiz hafta kabinede önemli bakanlar istifa etmiş yerlerine yeni atamalar yapılmıştı. O bakanlıklardan biri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığıydı. Mehmet Özhaseki'den boşalan koltuğa 31 Mart seçimlerinde AK Parti'den İstanbul Belediye Başkanı adayı olarak yarışan Murat Kurum geçti.
 

CENGİZ ERDEM'İ GÖREVDEN ALDI

Murat Kurum, yeniden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı koltuğuna oturur oturmaz, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Cengiz Erdem'i görevden aldı. Erdem, geçtiğimiz yıl bu aylarda Hakan Gedikli'den görevi devralmıştı.
 

LK ZİYARETİ DEPREM BÖLGESİNE

Öte yandan Bakan Kurum, göreve başlar başlamaz soluğu 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen illerden olan Malatya'ya gerçekleştirmişti. İl Koordinasyon Toplantısı'na katılan Kurum, Malatya'da yapılan çalışmalar ve rezerv alanlardaki son durum hakkında bilgi almıştı.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news MURAT KURUM YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI! İŞTE GELİR GELMEZ GÖREVDEN ALDIĞI İSİM

turkiye Haberleri

Rus savaş gemisi Orsk Çanakkale Boğazından geçti
Rus savaş gemisi 'Orsk' Çanakkale Boğazı'ndan geçti...
Son dakika haberi: Kanal İstanbul projesinde son durum ne? Bakan Karaismailoğlu CNN TÜRK'te
Son dakika haberi: Kanal İstanbul projesinde son durum ne? Ba...
Katil ‘sihirbaz’
Katil ‘sihirbaz’...
Kürşat Yılmaz kimdir? Tahliye edilen Kürşat Yılmaz nereli, kaç yaşında? Kürşat Yılmaz suçları nelerdir?
Kürşat Yılmaz kimdir? Tahliye edilen Kürşat Yılmaz nereli, ka...