Haber Sitesi

MİCHAELA ASTRO’DAN FAHRİYE EVCEN – BURAK ÖZCİVİT SİNATRİ HARİTASI

MİCHAELA ASTRO’DAN FAHRİYE EVCEN – BURAK ÖZCİVİT SİNATRİ HARİTASI

Sinastri haritası 2 kişinin haritasının üst üste getirilerek aralarındaki ilişki biçimini incelenmesidir. Sinastri haritası sadece erkek ve kadın arasındaki uyumu göstermez, Patronumuzla, annemizle, çocuğumuzla, kardeşlerimizle, iş arkadaşlarımızla ya da çok yakın arkadaşlarımızla aramızdaki uyumu ve dengeyi iletişimimizi veya sevgi dilimizin nasıl olacağını astrolojik açıdan anlatan analiz şeklidir.


Burak Özçivit'in zaten Fahriye Evcen'den İlk bakışta çok etkilendiğini ve evleneceği insan olduğunu göstermektedir çünkü. Burak Özçivit in ay düğümleri Fahriye Evcen in 1. ve evlilik evimiz olan 7. evine düşmüş bu çiftin zaten kadersel olarak da evliklerinin olacağını ve Satürn gezegenin konumu ve açılarından dolayı da ilişkiye başlarken daha ciddi ve evlilikle sonuçlanacağı vurgusunu yapıyor. İlişkileri ani başlamış Özçivitin güneşinin Evcenin ayına yapmış olduğu güzel açıda bu durum hakkın da ip ucu veriyor bize iletişimleri zaman zaman Özçivitin Evcen i yaralayan üzen çıkışları olabileceğini gösteriyor, Evcen in evlilik konusundaki Burak Özçivitin yeterli sorumluluk almadığını da belki düşünüdürüyor olabilir, çünkü oğlak burcu insanı daha iş odaklı ve kariyerlerindeki başarı onlar için daha önemlidir. Çift bazen karşılıklı olarak birbirlerini yaralama potansiyeline sahip bu yaralama psikolojik olarak kırılma kırgınlık yaratma anlamında. Fahriye Evcen in mars gezegeni Burak Özçivit in ayı ile kavuşmuş bu Evcen in Özçivit i motive edebileceği gibi bazen de Özçivit in gerginliğine sebebiyet verebilir. Aralarında maddi konularda ya da maddi değerlere sahip ortak mallar konusunda da zaman zaman sorun yaşanıyor olabilirler.

 

 

Kariyer konularında birbirlerini desteklemişler ve kariyer konularında sosyalleşme maddi ve manevi konularda birbirlerine şans getirmişler. Fahriye Evcen in güneşi Burak Özçivit'in Uranüsüne karşı taraftan olumsuz açı yapıyor bu onlara aralarında birden ortaya çıkan sorunları ve gerginliklerin olabileceğini ve bu durumdan dolayı çiftin belki de zaman zaman birbirlerinden uzaklaşabileceğini gösteriyor. Venüs ve marsın birbirleriyle etkileşimlerini göremiyoruz ama aralarındaki tutku aşk ve cinsellik için pluto venüs arasındaki açılarda bize bu durumlar hakkında bilgi verebiliyor Fahriye Evcen in venüsü yengeç Burak Özçivit in pluto akrep evet burada bir etkileşim var venüs yengeç aşkta ve tutkuda daha koruyucu daha kollayıcı sahiplenici annelik iç güdüsüyle yaklaşan ve sevdiklerini kıskanan bir yapı veriyor akrep burçları kadar olmasa da ama pluto akrep daha daha tutkulu daha kıskanç daha ya benimsin ya toprağın durumları yaratabilir bu ilişkide (ikisinin pluto akrep fakat Fahriye Evcen in venüsü ile Burak Özçiviti in plutosu etkileşimde olduğu için Burak Özçivit in plutosunu değerlendirdik) Bu tatlı sevimli birbilerine çok yakışan çift için diyebileceklerimiz şimdilik bu kadarla kalsın, güzel huzurlu yuvalarında güzel evlatlarıyla beraber mutlu beraberlikleri olsun diyoruz.

 

#evopr

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news MİCHAELA ASTRO’DAN FAHRİYE EVCEN – BURAK ÖZCİVİT SİNATRİ HARİTASI

turkiye Haberleri

Son dakika... MSB duyurdu! 2 gemi daha hareket etti
Son dakika... MSB duyurdu! 2 gemi daha hareket etti...
Çankırı Valiliği, Covid-19 ilaçlarını paylaşarak aşı çağrısı yaptı
Çankırı Valiliği, Covid-19 ilaçlarını paylaşarak aşı çağrısı ...
KADİR GECESİ EN GÜZEL MESAJLARI! Dualı, ayetli, farklı, hadisli yeni, en farklı ve görülmemiş kandil mesajları! Kadir Gecesi sözleri...
KADİR GECESİ EN GÜZEL MESAJLARI! Dualı, ayetli, farklı, hadis...
Türk komandosundan Sarıkamışta eksi 19 derecede eğitim
Türk komandosundan Sarıkamışta eksi 19 derecede eğitim...