Haber Sitesi

METEHAN KILIÇ KİMDİR?

METEHAN KILIÇ KİMDİR?

Metehan Kılıç Kimdir?
 
Türk iş insanı ve Allaon Şirketler Grubu kurucusu olarak tanınmaktadır. Medya, yazılım, lojistik, ithalat ve ihracat alanlarında uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Aslen nereli olduğu bilinmemekle birlikte Hatay ilinde doğduğu ve çocukluk yıllarını bu zengin kültürel mirasa sahip bölgede geçirdiği bilinmektedir.


Eğitim Hayatı ve Kariyeri;

Lisans Eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde gören Metehan Kılıç, 2021 yılında Allaon Şirketler Grubu'nu kurmuştur. Zamanla genişleyen sektör yelpazesinde inovatif fikirleri ile sürdürülebilir, yenilikçi ve kârlı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yatırımcılarına ve çalışanlarına büyük özen gösteren Allaon Şirketler Grubu, bünyesinide her geçen gün genişletmektedir.


Lojistik, İthalat ve İhracat;

Türk üreticilerine ve emekçilerine büyük önem veren Kılıç, liderliğini sürdürdüğü Allaon Şirketler Grubu bünyesinde bulunan IMEX CENTER aracılığıyla ihracat sektöründe ülkesinin üretim gücünü kullanarak büyük bir döviz akışı kazandırmayı hedeflerken, üretimin gelişmesi ve kârlı hammadde sağlanması amacıyla ithalat sektörüne de büyük önem vermektedir.


Medya & Yazılım;

Özel hayatını her ne kadar kamu için geri planda tutsa da hem geleneksel hem de yeni medya üzerinde yaptığı çalışmaların gösterdiği üzere medya etkinlikleri de Metehan Kılıç'ın önem verdiği çalışma alanları arasında yer almaktadır. Medya sektöründe ki etkinliği  ile Türkiye ve Dünya'dan doğru haberlere erişimi kolaylaştırmak amaçlı bir çok çalışma yapmasının yanı sıra Türkiye'nin tüm özellikleri ve firmaların tanıtımı, dijital etkinlikleri ve marka iletişimleri konusunda da faaliyet gösteren kuruluşlara sahiptir.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news METEHAN KILIÇ KİMDİR?

METEHAN KILIÇ KİMDİR

turkiye Haberleri

Van’da değişik suçlardan aranan 33 kişi tutuklandı
Van’da değişik suçlardan aranan 33 kişi tutuklandı...
Bayramda hava nasıl olacak? İşte bayramda hava durumu
Bayramda hava nasıl olacak? İşte bayramda hava durumu...
İstanbul Kabataş Erkek Lisesindeki Atatürke saygısızlığa soruşturma! Müfettiş görevlendirildi
İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'ndeki Atatürk'e saygısızlığa so...
Temizlik görevlisini kaza nedeniyle dövmüş
Temizlik görevlisini kaza nedeniyle dövmüş...