Haber Sitesi

KONYA'DA BİR İLK: İSLAMİ USULLERE UYGUN HİZMET VEREN MİHSÂ GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

KONYADA BİR İLK: İSLAMİ USULLERE UYGUN HİZMET VEREN MİHSÂ GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Konya'nın Meram ilçesinde hizmete giren Mihsâ Güzellik Merkezi, İslami usullere uygun olarak zayıflama, cilt bakımı ve lazer epilasyon gibi hizmetler sunuyor. Karahüyük Mahallesi Tokalı Caddesi'nde bulunan merkez, sağlık ve güzellik alanında yeni bir soluk getiriyor.

Merkez sahibi Safiye Ergün, yaptığı açıklamada, "Konya'da böylesine bir ihtiyacı fark ettik ve İslami prensiplere uygun, hijyenik ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla Mihsâ Güzellik Merkezi'ni hayata geçirdik" dedi.

Mihsâ Güzellik Merkezi, uzman kadrosuyla müşterilerine özel ve kişiye özel hizmetler sunarken, aynı zamanda modern teknolojiyi de kullanarak güzellik alanında en son yenilikleri takip ediyor.

Merkez, bölgedeki ilkleri bünyesinde barındırarak, misafirlerine huzurlu ve güvenli bir ortamda hizmet sunmayı hedefliyor.

Mihsâ Güzellik Merkezi'nin açılışı, Konya'da sağlık ve güzellik sektöründe yeni bir dönemin başlangıcı olarak değerlendiriliyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news KONYA'DA BİR İLK: İSLAMİ USULLERE UYGUN HİZMET VEREN MİHSÂ GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

turkiye Haberleri

Ömer Tuğrul İnançer hayatını kaybetti
Ömer Tuğrul İnançer hayatını kaybetti...
Son dakika haberi: Bakan Akar ABD'li mevkidaşıyla görüştü
Son dakika haberi: Bakan Akar ABD'li mevkidaşıyla görüştü...
Pendik'te acil serviste doktora saldırı
Pendik'te acil serviste doktora saldırı...
Adana'da PKK/KCK operasyonu; HDP'li başkanlar da gözaltında
Adana'da PKK/KCK operasyonu; HDP'li başkanlar da göza...