Haber Sitesi

KAYSERİ'NİN YETENEKLİ ŞAİRİ VE GİRİŞİMCİSİ İSMAİL ÖZBEK, KIZI İÇİN DUYMUŞ OLDUĞU SEVGİYİ YENİ ŞİİR KLİP İLE ANLATIYOR

KAYSERİNİN YETENEKLİ ŞAİRİ VE GİRİŞİMCİSİ İSMAİL ÖZBEK, KIZI İÇİN DUYMUŞ OLDUĞU SEVGİYİ YENİ ŞİİR KLİP İLE ANLATIYOR

Kayseri'nin ticaret ve sanat hayatına kazandırdığı değerlerden biri olan İsmail Özbek, kızı Esma'ya duyduğu derin sevgiyi ve kız babası olmanın verdiği duyguları yansıttığı son şiirini kaleme aldı. Özbek, "Bir Kızı Olmalı İnsanın" isimli bu dokunaklı şiiri, kızı için özel olarak hazırladığı bir klip ile de destekledi. Yükseköğretim Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan Özbek, ticaret hayatıyla beraber şiir yazma tutkusunu da sürdürmekte ve bu yeteneğini klip formatında sanatseverlerle buluşturmaktadır.

Daha önceki eserleri "Hazan Mevsimi" ve "Ah O Gözlerin" ile tanınan İsmail Özbek, kızı Esma'ya ithaf ettiği bu son çalışmasında duygu yüklü dizeleriyle izleyicilerin ve dinleyicilerin kalbini fethetmeyi hedefliyor. Özellikle ailesine duyduğu derin sevgiyi ve kız babası olmanın getirdiği sorumlulukları dile getirdiği bu yeni eserinde, kamera karşısında kızı Esma ve oğlu Ömer Fatih ile birlikte yer alarak duygusal bir bağ kuruyor.

Bestesi Bünyamin Fıstık'a ait olan bu özel şiir klipi, İsmail Özbek'in YouTube kanalı ve diğer sosyal medya hesaplarında yayınlanmaktadır.

İsmail Özbek, çocukluktan beri şiire olan sevgisinin ve sesinin takdir görmesinin kendisini klip çekmeye yönlendirdiğini ifade ederek, ilk iki klip çalışmasının büyük beğeni topladığını belirtti. Özbek, duygularını şiirle ifade etme arzusunu ve kızı Esma'ya olan sevgisini bu yolla dile getirerek dinleyicilere ulaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtirken, "Bir Kızı Olmalı İnsanın" şiir klip çalışmasına yönelik olumlu geri dönüşlerin kendisini memnun ettiğini ifade etti ve destek veren herkese teşekkür etti.

Şair ve girişimci İsmail Özbek'in duygu yüklü ve etkileyici eserlerini takip etmek için sosyal medya hesaplarından ve YouTube kanalından güncellemeleri takip edebilirsiniz.

 

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news KAYSERİ'NİN YETENEKLİ ŞAİRİ VE GİRİŞİMCİSİ İSMAİL ÖZBEK, KIZI İÇİN DUYMUŞ OLDUĞU SEVGİYİ YENİ ŞİİR KLİP İLE ANLATIYOR

turkiye Haberleri

AKM Millet Bahçesi, 28 Ekim'de açılacak
AKM Millet Bahçesi, 28 Ekim'de açılacak...
Bakan Kurum’dan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na: Siz isteseniz de istemeseniz de bu konutları yapacağız
Bakan Kurum’dan CHP lideri Kılıçdaroğlu’na: Siz isteseniz de ...
Valilikten, tarihi Gümrük Hanı'ndaki kanala bulaşık suyu dökülmesiyle ilgili açıklama
Valilikten, tarihi Gümrük Hanı'ndaki kanala bulaşık suyu ...
Kara leylek Mare Bursa'ya ulaştı
Kara leylek Mare Bursa'ya ulaştı...