Haber Sitesi

KARACA HALI KOLTUK YIKAMA: SİVAS'IN TEMİZLİKTE GÜVENDİĞİ İSİM

KARACA HALI KOLTUK YIKAMA: SİVASIN TEMİZLİKTE GÜVENDİĞİ İSİM

Sivas, Türkiye Karaca Halı Koltuk Yıkama, Sivas'ın Merkez ilçesindeki 4 Eylül Sanayi Sitesi'nde kaliteli hizmet sunarak müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Firmanın sahibi Yunus Emre Karaca, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir yaklaşımla hizmet veriyor.

Adres:4 Eylül Sanayi Sitesi 17. Sanayi Sokak No:14 C MERKEZ/SİVAS

Yunus Emre Karaca tarafından yönetilen Karaca Halı Koltuk Yıkama, halı ve koltuk temizliğinde modern teknikler ve ekipmanlar kullanarak derinlemesine temizlik sağlıyor. Firma, hijyen ve kalite standartlarına uygun olarak çalışarak, müşterilerine hijyenik ve ferah bir ortam sunmayı amaçlıyor.

Firmanın sunduğu hizmetler arasında halı ve koltuk temizliği, leke çıkarma, dezenfeksiyon ve bakım yer alıyor. Ayrıca, uygun fiyatlarla yüksek kalite hizmet sunmayı hedefleyen firma, Sivas halkının güvenini kazanmış durumda.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Karaca Halı Koltuk Yıkama, profesyonel ekibiyle birlikte, Sivas'ta temizlik hizmetlerinde öncü bir konumda yer almayı sürdürüyor. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news KARACA HALI KOLTUK YIKAMA: SİVAS'IN TEMİZLİKTE GÜVENDİĞİ İSİM

turkiye Haberleri

Bilim Kurulu toplanıyor! Gündem 3. doz aşılar! İşte Bilim Kurulunun masasındaki konular
Bilim Kurulu toplanıyor! Gündem 3. doz aşılar! İşte Bilim Kur...
Zonguldak ve Düzcede yarın okullar tatil mi? 18 Mart Cuma günü Zonguldak ve Düzcede okullar tatil olacak mı? Son gelişmeler...
Zonguldak ve Düzce'de yarın okullar tatil mi? 18 Mart Cuma gü...
Kar ve tipi nedeniyle tırlar yolda kaldı
Kar ve tipi nedeniyle tırlar yolda kaldı...
Avrupa'nın en büyüğü! Su tutmaya başladı
Avrupa'nın en büyüğü! Su tutmaya başladı...