Haber Sitesi

HIRSIZLIK ANI KAMERADA! AT ARABASIYLA ŞEHRİN MAZGALLARINI BİR BİR ÇALDILAR

HIRSIZLIK ANI KAMERADA! AT ARABASIYLA ŞEHRİN MAZGALLARINI BİR BİR ÇALDILAR

6 Şubat depremlerinin ağır yıkım yaşattığı illerin başında gelen Hatay'da hurda toplayarak para kazanan şahıslar, at arabasıyla bu kez mazgal çalmaya başladı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızların anbean mazgalı çaldıkları görülürken, iş yeri sahibi yaşanan olaya "Endişeleniyoruz, sanayi sitesinde her gün bir şey çalınıyor. Bizim dükkanın da çalınmasından korkuyoruz" sözleriyle tepki gösterdi.

Depremin yaralarının sarıldığı Hatay'da hurda toplayarak para kazanan şahıslar, at arabasıyla mazgal çalma olaylarına devam ediyor. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızların anbean mazgalı çaldığı görüldü. Bölgedeki vatandaşlar ise bu duruma tepki gösterdi.

METAL ANLAMINDA NE BULUYORLARSA ÇALIYORLAR

Depremin yaralarının sarıldığı Hatay'da hurda toplayarak para kazanan şahıslar kentte metal anlamında ne buluyorlarsa çalmaya devam ediyor. Antakya ilçesinde sıklıkla mazgal hırsızlıkları gerçekleşiyor. Geçtiğimiz günlerde Sanayi Sitesi'nde sokak üzerine bulunan mazgal, at arabalı hırsızlar tarafından çalındı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızların anbean mazgalı çaldığı görüldü.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news HIRSIZLIK ANI KAMERADA! AT ARABASIYLA ŞEHRİN MAZGALLARINI BİR BİR ÇALDILAR

turkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı il...
İstanbulda hayat durdu! Vali Yerlikayadan 6 yeni tedbir! Üniversiteler tatil | İzinli sayılacaklar
İstanbul'da hayat durdu! Vali Yerlikaya'dan 6 yeni tedbir! Ün...
Tarım işçilerini taşıyan minibüs ile TIR çarpıştı: 5'i ağır 18 yaralı
Tarım işçilerini taşıyan minibüs ile TIR çarpıştı: 5'i ağ...
Yalnız yaşadığı villasında ölü bulundu
Yalnız yaşadığı villasında ölü bulundu...