Haber Sitesi

FENERTALK ÇOK YAKINDA ALMANYA’DAKİ SARI-LACİVERTLİLERLE!

FENERTALK ÇOK YAKINDA ALMANYA’DAKİ SARI-LACİVERTLİLERLE!

 

Fenerbahçe Almanya Resmi GSM Operatörü Fenertalk haftaya gerçekleştirilecek olan basın toplantısıyla duyurulacak. Almanya’daki ilk ve tek %100 Türk GSM hattı olan Fenertalk; yüksek çekim gücü, güçlü altyapısı ve avantajlı fırsatlarıyla çok yakında taraftarlarla buluşacak. Fenerbahçeliler Türkiye'deki yakınlarıyla avantajlı fiyatlarla konuşacak, indirimli alışveriş ayrıcalıkları, maç bileti önceliği ve uygun tarifelerle kazanacak!

Futbol, Almanya'da yaşayan Türkler için yalnızca bir spor değil, aynı zamanda bir birleştirici güçtür. Fenertalk, bu tutkulu topluluğu daha da yakınlaştıracak bir köprü vazifesi görecek. Fenertalk ile Almanya’daki her Fenerbahçeli, takımının yanında olduğunu hissedecek, her golde ve her zaferde birlikte coşacak.

Almanya’nın en büyük operatörü ile iş birliği yapan Fenertalk, güçlü altyapısıyla taraftarlara kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmeti garanti ediyor. Dijitalleşen dünyanın dinamiklerine uygun şekilde geliştirilen mobil aplikasyon ise kullanım kolaylığı sağlarken uygulama içindeki penaltı atışı gibi oyunlarla hem eğlence hem de bedava internet ve sürpriz hediyeler taraftarları bekliyor. 

20'den fazla markayla gerçekleştirilen iş birliği sayesinde Almanya'daki Fenerbahçelilere sadece telefon kullanımı konusunda değil, hayatın her alanında çok sayıda avantaj sunan Fenertalk, çok yakında sarı lacivertlilerle buluşuyor.

#TakımınlaKazan
#HalloFenertalk
#FenerTalk
#BizimHat

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news FENERTALK ÇOK YAKINDA ALMANYA’DAKİ SARI-LACİVERTLİLERLE!

turkiye Haberleri

Hamsi sürüleri kuzeye yöneldi, avı azaldı
Hamsi sürüleri kuzeye yöneldi, avı azaldı...
Sağlık Bakanı Koca imzaladı! 81 ile yeni talimat
Sağlık Bakanı Koca imzaladı! 81 ile yeni talimat...
Yüksekova’da çıkan yangında ev küle döndü: 4 yaralı
Yüksekova’da çıkan yangında ev küle döndü: 4 yaralı...
Son dakika: Başkan Erdoğan, Ali Koçu kabul etti
Son dakika: Başkan Erdoğan, Ali Koç'u kabul etti...