Haber Sitesi

EĞLENCE VE LEZZETİN BULUŞTUĞU ADRES: DPORT CLUB

EĞLENCE VE LEZZETİN BULUŞTUĞU ADRES: DPORT CLUB

İzmir'in Seferihisar ilçesinde, Akkum Caddesi Sığacık Mahallesi'nde konumlanan DPORT CLUB, şehirdeki eğlence ve lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi haline geliyor. İşletmeyi yöneten Barış Gezerkaya, müşterilere unutulmaz bir deneyim sunmak için çeşitli etkinlikler ve lezzetli menüler sunuyor.

DPORT CLUB, her akşam farklı DJ performansları ile dans dolu saatler vadediyor. Canlı müzik etkinlikleriyle de müşterilere keyifli bir atmosfer sunan mekan, her müzik zevkine hitap eden bir program sunuyor.

Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerinin yanı sıra zengin yemek çeşitleriyle de dikkat çeken DPORT CLUB, lezzet tutkunlarını kendine çekiyor. İşletme, atıştırmalık ve meze çeşitleriyle de damakları şenlendiriyor.

DPORT CLUB'un sahibi Barış Gezerkaya, işletme hakkında yaptığı açıklamada, "Müşterilerimize sadece eğlence değil, aynı zamanda lezzet dolu bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Her gün farklı etkinlikler ve özel menülerle misafirlerimizin beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

DPORT CLUB, eğlence ve lezzetin buluştuğu bir nokta olma misyonuyla çalışmalarını sürdürüyor. Akşamlarını keyifli ve unutulmaz kılmak isteyenler için ideal bir mekan olan DPORT CLUB, müşterilerini ağırlamak için kapılarını açıyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news EĞLENCE VE LEZZETİN BULUŞTUĞU ADRES: DPORT CLUB

turkiye Haberleri

HDPli eski Yüksekova Belediye Başkanı Remziye Yaşara 17 yıl 6 ay hapis cezası! Teröriste destek verene af yok
HDP'li eski Yüksekova Belediye Başkanı Remziye Yaşar'a 17 yıl...
Sokak ortasında fenalaşıp, öldü
Sokak ortasında fenalaşıp, öldü...
Alman basını DWnin Çerkez asimilasyonu iftirasına sert tepki!
Alman basını DW'nin Çerkez asimilasyonu iftirasına sert tepki...
OLAYIN İÇİNDEN SON DAKİKA HABERLERİ VE CANLI YAYINLAR
OLAYIN İÇİNDEN SON DAKİKA HABERLERİ VE CANLI YAYINLAR...