Haber Sitesi

ÇOBAN KATIK DÖNER'DEN EŞSİZ BİR LEZZET DURAĞI

ÇOBAN KATIK DÖNERDEN EŞSİZ BİR LEZZET DURAĞI

Mersin'in Yenişehir ilçesinde Çoban Katık Döner, yeni şubesini hizmete açtı. Görkem Çoban'ın işletmeciliğinde faaliyete geçen mekan, kaliteli hizmet anlayışı ve eşsiz döner lezzetleriyle dikkat çekiyor. 

Çiftlikköy Mahallesi Üniversite Caddesi Ayşeli Plaza No:5/B adresinde kapılarını açan Çoban Katık Döner, geleneksel Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden biri olan döneri, taze ve doğal malzemelerle sunuyor. İşletmeci Görkem Çoban, “Müşterilerimize en iyi döner deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Tüm malzemelerimizi özenle seçiyor ve hijyen kurallarına büyük önem veriyoruz” dedi.

Mersin halkının yeni lezzet durağı olan Çoban Katık Döner, sabah saatlerinden gece geç saatlere kadar hizmet vererek döner severleri bekliyor. İletişim ve rezervasyon için 0544 361 0488 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çoban Katık Döner, sıcak ve samimi ortamı ile ailelerin ve arkadaş gruplarının da vazgeçilmez buluşma noktası olmayı hedefliyor. Siz de bu lezzet deneyimini yaşamak için Çoban Katık Döner'i ziyaret edebilirsiniz.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news ÇOBAN KATIK DÖNER'DEN EŞSİZ BİR LEZZET DURAĞI

turkiye Haberleri

Çekmeköy'de diafon hırsızı yakalandı
Çekmeköy'de diafon hırsızı yakalandı...
Kapıda kavga ettiler, düğün yarıda kesildi
Kapıda kavga ettiler, düğün yarıda kesildi...
Marmaris'teki otelde 15 Temmuz'daki çatışmanın izleri duruyor
Marmaris'teki otelde 15 Temmuz'daki çatışmanın izleri...
Meteoroloji'den yeni uyarı! Kuvvetli şekilde geliyor
Meteoroloji'den yeni uyarı! Kuvvetli şekilde geliyor...