Haber Sitesi

BOSTİNİ SANDAL: EL YAPIMI HAKİKİ DERİ AYAKKABILARIYLA ZARAFETİN ADRESİ

BOSTİNİ SANDAL: EL YAPIMI HAKİKİ DERİ AYAKKABILARIYLA ZARAFETİN ADRESİ

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Yalıkavak'ta hizmet veren Bostini Sandal, el emeği ve kişiye özel ayakkabılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. İşletmeyi yöneten Emre Bostancı ve amcası Mustafa Bostancı, müşterilere benzersiz bir ayakkabı deneyimi sunmanın gururunu yaşıyor.

Bostini Sandal, el yapımı hakiki deri ayakkabılarıyla dikkat çekiyor. Her biri özenle seçilen malzemelerle üretilen ayakkabılar, zarafetin ve kalitenin simgesi haline geliyor. İşletme, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak kişiye özel tasarımlar da gerçekleştiriyor.

Bostini Sandal'ın sahibi Emre Bostancı, işletmenin benzersiz hizmet anlayışını vurgulayarak, "Müşterilerimize sadece ayakkabı değil, aynı zamanda özel bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. El emeği ve özgün tasarımlarımızla her bir müşterimizi memnun etmek için çalışıyoruz." şeklinde konuştu.

Bostini Sandal, Bodrum'un gözde turistik noktalarından Yalıkavak'ta bulunan mağazasıyla misafirlerini ağırlıyor. El yapımı hakiki deri ayakkabılarıyla adeta şaheserler yaratan işletme, ayakkabı tutkunlarını kendine çekiyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news BOSTİNİ SANDAL: EL YAPIMI HAKİKİ DERİ AYAKKABILARIYLA ZARAFETİN ADRESİ

turkiye Haberleri

Antalya'da 3 bin 150 şişe sahte bandrollü içki ele geçirildi
Antalya'da 3 bin 150 şişe sahte bandrollü içki ele geçiri...
Durmuş Yılmaza Başkan Erdoğandan A Haberde tepki: Suç işlemiştir! Bedelini öder
Durmuş Yılmaz'a Başkan Erdoğan'dan A Haber'de tepki: Suç işle...
Son dakika: İhracatçılara yönelik düzenlemeleri içeren teklif TBMMde kabul edildi
Son dakika: İhracatçılara yönelik düzenlemeleri içeren teklif...
Kar ne zaman yağacak? İstanbul 5 günlük hava durumu kar yağışı başladı mı? 17 Aralık İstanbul hava raporu!
Kar ne zaman yağacak? İstanbul 5 günlük hava durumu kar yağış...