Haber Sitesi

BENGİSU TATLI, İZMİR'İN TATLI TUTKUNLARINI LEZZET ŞÖLENİNE DAVET EDİYOR!

BENGİSU TATLI, İZMİRİN TATLI TUTKUNLARINI LEZZET ŞÖLENİNE DAVET EDİYOR!

Bornova'nın en sevilen tatlıcılarından biri olan Bengisu Tatlı, Nazif ve Sibel Babacan çiftinin önderliğinde misafirlerine enfes tatlılar sunmaya devam ediyor. İmalathane - Rafet Paşa bölgesinde bulunan işletme, 5367. Sokak No:10 adresinde lezzet dolu bir serüvene davet ediyor.

Her damak tadına hitap eden geniş bir tatlı çeşitliliği sunan Bengisu Tatlı, geleneksel tatlıların yanı sıra yenilikçi ve özgün tatlarla da misafirlerini şaşırtmayı amaçlıyor. Kaliteli malzemelerle hazırlanan tatlılar, titizlikle işlenerek müşterilere sunuluyor.

İşletme sahibi Nazif ve Sibel Babacan çifti, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını belirtiyor. "Bengisu Tatlı olarak, misafirlerimize en kaliteli ve lezzetli tatlıları sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Her bir misafirimizin tatlı bir deneyim yaşamasını sağlamak bizim için çok önemli" diyen çift, tatlı tutkunlarını işletmelerine davet ediyor.

Bengisu Tatlı, Bornova'nın merkezi konumunda bulunan İmalathane - Rafet Paşa bölgesinde, 5367. Sokak No:10 adresinde tatlı severleri ağırlıyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news BENGİSU TATLI, İZMİR'İN TATLI TUTKUNLARINI LEZZET ŞÖLENİNE DAVET EDİYOR!

turkiye Haberleri

6 aylık eşini öldürdü! O caniye ağırlaştırılmış müebbet istemi
6 aylık eşini öldürdü! O caniye ağırlaştırılmış müebbet istem...
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! İl sayısı 22'ye yükseldi
Sağlık Bakanı Koca paylaştı! İl sayısı 22'ye yükseldi...
Vali Yerlikaya’dan Başkomutanlık Meydan Muharebesi paylaşımı
Vali Yerlikaya’dan Başkomutanlık Meydan Muharebesi paylaşımı...
Yargıtay'dan düğün yapacakları ilgilendiren çok önemli karar
Yargıtay'dan düğün yapacakları ilgilendiren çok önemli ka...