Haber Sitesi

AYYILDIZ OTO: ANKARA'NIN OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ GÜVENİLİR İSMİ

AYYILDIZ OTO: ANKARANIN OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ GÜVENİLİR İSMİ

Ankara'nın otomotiv sektöründeki parlayan yıldızı, Ayyıldız Oto, her geçen gün başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. 
Firma sahibi İbrahim Ayyıldız'ın önderliğinde, Ayyıldız Oto, motor mekaniği konusundaki uzmanlığını ve yeteneklerini Ankara'nın en prestijli iş merkezi olan Atlantik iş merkezindeki işletmesinde sergiliyor.

İbrahim Ayyıldız, kariyerine yetkili serviste motor mekaniği üzerine çalışarak başladı ve kısa sürede sektördeki bilgi ve deneyimini göstererek kendi şirketini kurma cesaretini gösterdi. 
Ayyıldız Oto, Ankara'nın uzun yıllardır güvenle hizmet aldığı bir işletme haline geldi.Ayyıldız Oto'nun başarısının arkasındaki sır,Hyundai İX35-TR CLUb ve Kia gibi büyük markaların neredeyse tüm gruplarına hizmet veren uzmanlık alanıdır.

İbrahim Usta, Ankara'daki otomotiv sektöründe adeta bir efsane haline gelmiş, her markanın en büyük gruplarında ustalıkla çalışmıştır.
Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan Ayyıldız Oto, kaliteli hizmeti ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. 
İbrahim Ayyıldız'ın liderliğindeki ekip, her müşteriye özel çözümler sunarak,araç sahiplerinin güvenini kazanmıştır.Ayyıldız Oto,teknolojiye ve yeniliklere açık bir anlayışla,sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. 
İbrahim Ayyıldız'ın önderliğinde, Ayyıldız Oto, Ankara'nın otomotiv sektöründeki lider konumunu koruyarak başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Ayyıldız Oto, güvenilir, kaliteli ve uzman bir hizmet anlayışıyla,müşterilerinin yolda güvenle seyahat etmelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news AYYILDIZ OTO: ANKARA'NIN OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ GÜVENİLİR İSMİ

turkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1915 Çanakkale Köprüsü paylaşımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1915 Çanakkale Köprüsü paylaşım...
Son dakika | İstanbul Boğazında kaza! Rus gemisi balıkçı teknesine çarptı
Son dakika | İstanbul Boğazı'nda kaza! Rus gemisi balıkçı tek...
Beşiktaşlı taraftardan 'Rachid Ghezzal' hamlesi: E-Devlet'ten başvuru yaptı
Beşiktaşlı taraftardan 'Rachid Ghezzal' hamlesi: E-De...
Yatak odasında çıkan yangın evi kullanılmaz hale getirdi
Yatak odasında çıkan yangın evi kullanılmaz hale getirdi...