Haber Sitesi

ELEKTRİKLİ ÇİT, DOMUZ KOVUCU, AYI KOVUCU, AKÜ ŞARJ CİHAZI, ZEYTİN SİLKME MAKİNESİ, ZEYTİN TOPLAMA MAKİNESİ, AKÜ ŞARJ ALETİ, REDRESÖR VE BAHÇE KORUMA HAKKINDA

ELEKTRİKLİ ÇİT, DOMUZ KOVUCU, AYI KOVUCU, AKÜ ŞARJ CİHAZI, ZEYTİN SİLKME MAKİNESİ, ZEYTİN TOPLAMA MAKİNESİ, AKÜ ŞARJ ALETİ, REDRESÖR VE BAHÇE KORUMA HAKKINDA

Elektrikli Sistemler Tarım Sektöründe

Elektrikli Çitler

Elektrikli çitler, hayvanları belirli bir alanda tutmak veya dışarıda tutmak için kullanılır. Elektrik akımı hayvanlara şok verir ve böylece çiti aşmalarını engeller.

Domuz Kovucular

Domuz kovucular, domuzları uzaklaştırmak için tasarlanmış ultrasonik cihazlardır. Bu cihazlar, domuzların duyabileceği ancak insanlar tarafından duyulması zor olan yüksek frekanslı sesler yayar.

Ayı Kovucular

Ayı kovucular, ayı saldırılarını önlemek için kullanılan sprey veya fişeklerdir. Bu ürünler, ayıları caydıran güçlü bir koku yayar.

Akü Şarj Cihazları

Akü şarj cihazları, elektrikli aletler ve makineler için pilleri şarj etmek için kullanılır. Bu cihazlar, pillerin ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Zeytin Silkme Makineleri

Zeytin silkme makineleri, zeytinleri ağaçlardan toplamak için kullanılan elektrikli aletlerdir. Bu makineler, zeytinleri ağaca zarar vermeden dallardan silker.

Zeytin Toplama Makineleri

Zeytin toplama makineleri, yerdeki zeytinleri toplamak için kullanılan elektrikli aletlerdir. Bu makineler, meyvelere zarar vermeden zeytinleri toplar.

Akü Şarj Aletleri ve Redresörler

Akü şarj aletleri, akülerdeki elektrik akımını yenilerken, redresörler alternatif akımı doğru akıma dönüştürür. Bu cihazlar, elektrikli aletler ve makineler için güç sağlamak için kullanılır.

Bahçe Koruma

Elektrikli sistemler, bahçe zararlılarını uzaklaştırmak ve bitkileri korumak için de kullanılabilir. Elektrikli çitler, böcekleri ve hayvanları uzak tutarken, elektrikli böcek kovucular haşereleri caydırabilir.

Atlas Ürünleri - Akü Şarj Cihazı, Elektrikli Çit, Domuz Kovucu, Ayı Kovucu ve Daha Fazlası (atlasurunleri.com)

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news ELEKTRİKLİ ÇİT, DOMUZ KOVUCU, AYI KOVUCU, AKÜ ŞARJ CİHAZI, ZEYTİN SİLKME MAKİNESİ, ZEYTİN TOPLAMA MAKİNESİ, AKÜ ŞARJ ALETİ, REDRESÖR VE BAHÇE KORUMA HAKKINDA

teknoloji Haberleri

Bu Haftanın En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları
Bu Haftanın En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları...
Nintendodan 3,2 milyar dolar net kâr
Nintendo'dan 3,2 milyar dolar net kâr...
Karadeniz’de Fındıkla Yapsa Soruşturma Açılır: Instagram Fenomeni Sofia Vergara, Dünya Kahve Günü İçin Çıplak Fotoğrafını Paylaştı
Karadeniz’de Fındıkla Yapsa Soruşturma Açılır: Instagram Feno...
Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2. Sezonu başlıyor
Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2. Sezonu başlıyor...