Haber Sitesi

İSTANBUL DOKTOR BUL: SAĞLIK HİZMETLERİNE KOLAY ERİŞİM

İSTANBUL DOKTOR BUL: SAĞLIK HİZMETLERİNE KOLAY ERİŞİM

İstanbulDoktorBul.com, 2020 yılında kurulan bir sağlık platformu olup, doktorları ve hastaları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. İstanbul ilinde faaliyet gösteren tüm doktorlar ve hastaneler hakkında bilgi alabilir, randevu alabilirsiniz.

Doktor Bul sayfası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sitemiz, sağlıklı yaşam konusundaki makaleleriyle İstanbul halkının sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı ve sağlık hizmeti sunumuna katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Ancak, belirtmeliyiz ki İstanbulDoktorBul.com, bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir doktoru veya uzmanı tavsiye etmemekte veya desteklememektedir. Sitemiz, sağlık sektörü hakkında bilgi vererek kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

İstanbulDoktorBul.com, 1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun’un 24. maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü’nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir. Bu doğrultuda, etik kurallara uygun bir şekilde faaliyet göstermeyi taahhüt etmektedir.

Sitemizde yer alan bilgiler, kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla sunulmuş olup, herhangi bir sağlık sorunu için profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmemektedir. Sağlık hizmetleriyle ilgili kararlarınızı almadan önce lütfen bir uzmana danışınız. İstanbul Doktor Bul  sarıyer ağız ve diş sağlığı merkezi, sağlık konusunda güvenilir bilgiler sunmayı ve toplumun sağlık bilincini artırmayı hedeflemektedir.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news İSTANBUL DOKTOR BUL: SAĞLIK HİZMETLERİNE KOLAY ERİŞİM

saglik Haberleri

Günün büyük bir kısmını oturarak geçiren kişilerde felç riski daha yüksek
Günün büyük bir kısmını oturarak geçiren kişilerde felç riski...
Egzamayı kökünden çözen en doğal yöntem oymuş!
Egzamayı kökünden çözen en doğal yöntem oymuş!...
Çay tiryakileri dikkat! Sıcak çay o kanser türünü 5 kat arttırıyor
Çay tiryakileri dikkat! Sıcak çay o kanser türünü 5 kat arttı...
Yaz sıcakları migren ataklarını artırıyor! Peki ne yapmalı?
Yaz sıcakları migren ataklarını artırıyor! Peki ne yapmalı?...