Haber Sitesi
rare 3d metaverse project

Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası son eleme adayı belli oldu ve 4'lü potadan bir isim elendi. Survivor'da son olarak Anıl Berk Baki ve Atakan elenmişti. Bu akşam Survivor'da adaya bir kişi daha veda edecek ve çeyrek finale kalan isimler belli olacak. İzleyiciler, ''19 Haziran Survivor kim elendi, kim gitti? Adaya hangi isim veda etti? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?'' sorularına yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam yeni haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Bu akşam bir yarışmacı adaya veda etti. Peki ama Survivor'da kim elendi? 3. dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele yaşanıyor. Peki ama Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da kim elendi, gitti Ogeday mı elendi

Magazin Haberleri

Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivalinin senaryo yarışmasına başvurular devam ediyor
'Diaspora Uluslararası Kısa Film Festivali'nin senaryo yarışm...
Gordionda Midasın kulakları eşek kulakları sözü 3 bin yıl sonra yeniden yankılanacak
Gordion'da 'Midas'ın kulakları eşek kulakları' sözü 3 bin yıl...
13. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri başvuruları başladı
'13. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri' başvuruları başladı...
Son dakika: Survivor'da kim elendi? Survivor kim gitti, elendi? 16 Şubat 2022 Survivor elenen isim kim oldu?
Son dakika: Survivor'da kim elendi? Survivor kim gitti, e...