Haber Sitesi
rare 3d metaverse project

Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası son eleme adayı belli oldu ve 4'lü potadan bir isim elendi. Survivor'da son olarak Anıl Berk Baki ve Atakan elenmişti. Bu akşam Survivor'da adaya bir kişi daha veda edecek ve çeyrek finale kalan isimler belli olacak. İzleyiciler, ''19 Haziran Survivor kim elendi, kim gitti? Adaya hangi isim veda etti? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?'' sorularına yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam yeni haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Bu akşam bir yarışmacı adaya veda etti. Peki ama Survivor'da kim elendi? 3. dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele yaşanıyor. Peki ama Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da kim elendi, gitti Ogeday mı elendi

Magazin Haberleri

Son dakika: Oyuncu Tuan Tunalı sevdiği sokak köpeğinin saldırısına uğradı! Neredeyse gözünden oluyordu
Son dakika: Oyuncu Tuan Tunalı sevdiği sokak köpeğinin saldır...
Sinema ve tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy son yolculuğuna uğurlanıyor
Sinema ve tiyatro sanatçısı Ferhan Şensoy son yolculuğuna uğu...
Semra Dinçer’in ölümü yasa boğdu! Eski rol arkadaşlarından mesaj yağdı! Handan Hanım kadar yaralı bir kadındı
Semra Dinçer’in ölümü yasa boğdu! Eski rol arkadaşlarından me...
Son dakika: Nalan'ın gerçek annesi kim? Camdaki Kız Sema Nalan'ın gerçek annesi! Dilara Aras canlandırıyor! Dilara Aras kaç yaşında?
Son dakika: Nalan'ın gerçek annesi kim? Camdaki Kız Sema ...