Haber Sitesi
rare 3d metaverse project

Son dakika: Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Son dakika: Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası son eleme adayı belli oldu ve 4'lü potadan bir isim elendi. Survivor'da son olarak Anıl Berk Baki ve Atakan elenmişti. Bu akşam Survivor'da adaya bir kişi daha veda edecek ve çeyrek finale kalan isimler belli olacak. İzleyiciler, ''19 Haziran Survivor kim elendi, kim gitti? Adaya hangi isim veda etti? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?'' sorularına yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam yeni haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Bu akşam bir yarışmacı adaya veda etti. Peki ama Survivor'da kim elendi? 3. dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele yaşanıyor. Peki ama Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news Son dakika: Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Son dakika: Survivor'da kim elendi, gitti Ogeday mı elendi

Magazin Haberleri

Camdaki Kız nerede çekiliyor? Camdaki Kız çiftlik oteli, Koroğlu yalısı ve holdingi nerede çekildi?
Camdaki Kız nerede çekiliyor? Camdaki Kız çiftlik oteli, Koro...
1846da Mısırda bulunup İngiltereye gönderilen ve Britanya Müzesi Doğa Tarihi Koleksiyonunda dört yıl boyunca canlı olduğu farkına varılmadan sergilenen hangisidir?
1846'da Mısır'da bulunup İngiltere'ye gönderilen ve Britanya ...
Aleyna Tilki ve Serel Yereli mesajları tepki topladı! Sosyal medya çıldırdı: Kezbanlar...
Aleyna Tilki ve Serel Yereli mesajları tepki topladı! Sosyal ...
Son dakika: Yasak Elma Canan neden yok? Yasemin Erbil canlandırıyor! Yasemin Erbil kaç yaşında?
Son dakika: Yasak Elma Canan neden yok? Yasemin Erbil canland...