Haber Sitesi

MEZOPOTAMYA'NIN KADİM RUHUNU MODERN TAKI SANATIYLA BULUŞTURAN MARKA

MEZOPOTAMYANIN KADİM RUHUNU MODERN TAKI SANATIYLA BULUŞTURAN MARKA

Beyisa, 2010 yılında kurulan Çağrı Gümüş’ün devamı olarak ailenin genç, yenilikçi ve üretici bireyleri tarafından kurulmuş, minimalizmin altın çizgisini takip eden prestijli bir takı markasıdır. Geleneksel 'kuyumcu' kavramını modern bir bakış açısıyla yeniden tanımlayarak, mütevazi ve zarif tasarımlarıyla Türkiye'de ve dünya genelinde takı tasarımının sınırlarını zorlamaktadır.

Beyisa, zamanın ötesinde bir hikayeyi modern el işi takı tasarımının zarifliği ile buluşturarak, Mezopotamya'nın kadim ruhunu günümüze taşır. Beyisa, Mezopotamya topraklarının verimliliği, güçlü dişil ve eril enerjisi ile insanlık tarihinin başlangıç noktasını, modern ve zarif aksesuarlarla yeniden canlandırır. Her bir takı parçası, bu eşsiz toprakların tarihini, mitolojisini ve kültürünü modern zamanlara taşır. Merdelli’nin parçalarında gördüğünüz kuş figürü, belki bir kalenin surlarında, belki bir evin duvarında, belki bir caminin minaresinde, belki de bir kilisenin işlemeli tahta kapısında karşınıza çıkar.

Binlerce yıllık usta-çırak ilişkisinin değerini bilen Beyisa, el sanatlarını ve bu toprakların eşsiz mirasını modern zamanlara taşır. Her bir takı parçasında, Mezopotamya'nın enerjisi ve tılsımı hayat bulur. Gezegenin kadim toprakları, ayın ışığı ve güneşin sıcağı, Beyisa'nın takıları ile varlığının bilgeliğiyle hep yanınızda olacak.

Beyisa, sizin içinde olduğunuz her yeri kendi dünyası olarak kabul eder ve bu hikayenin kahramanı olan sizlerle birlikte nice sade güzelliklere yolculuk etmeyi diler. Beyisa.com.tr’yi ziyaret ederek, zarif ve minimalist takı koleksiyonunu keşfedin ve siz de bu eşsiz tasarım anlayışının bir parçası olun.

Beyisa.com.tr'yi ziyaret ederek, Mezopotamya'nın kadim ruhunu modern takı sanatıyla buluşturan bu eşsiz koleksiyonu keşfedin. Her bir parça, sadece bir takı değil, aynı zamanda zamanın ötesinden gelen bir hikayeyi, bir kültürü ve bir sanatı temsil eder.

Toptan takı satışı

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news MEZOPOTAMYA'NIN KADİM RUHUNU MODERN TAKI SANATIYLA BULUŞTURAN MARKA

kultursanat Haberleri

Filarmoni Müzik Akademi: Kentin Müzik Eğitiminde Öncü Bir Kuruluş
Filarmoni Müzik Akademi: Kentin Müzik Eğitiminde Öncü Bir Kur...
DENEYİMLİ ŞARKICI PINAR GÜSARDAN TİKTOK ELEŞTİRİSİ
DENEYİMLİ ŞARKICI PINAR GÜSAR'DAN TİKTOK ELEŞTİRİSİ...
Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Festival Sitesi www.festivaller.org yayın hayatına başladı.
Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Festival Sitesi www.festivaller...
Müzik PR ve Şarkı Tanıtımı: Spotify Üzerinde Öne Çıkmak
Müzik PR ve Şarkı Tanıtımı: Spotify Üzerinde Öne Çıkmak...