Haber Sitesi

Türkiye İttifakı Partisi Divan Kurulu ve İl Başkanları , Yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi ve Gelecek Stratejilerini Belirledi

Türkiye İttifakı Partisi Divan Kurulu ve İl Başkanları , Yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi ve Gelecek Stratejilerini Belirledi

Türkiye İttifakı Partisi, 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından, Parti İl Başlanlarını genel merkezde bir araya getirerek kapsamlı bir istişare toplantısı düzenledi. 

Sayın Dr. Sinan Oğan ,Türkiye İttifakı Partisi Genel Başanı Mehmet Sağlam, Genel baskan vekili Enver Türkoğlu ve Genel Başkan  yardımlarının tam kadro olarak katıldığı , toplantı Yerel Yönetimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selen Hakbilir moderatörlüğünde , seçim sonuçlarının analizi yapıldı ve gelecek stratejileri belirlendi.

Oğan, görüşlerini paylaşarak Türkiye İttifakı Partisi'nin geleceğine dair önerilerde bulundu. Oğan'ın katkılarıyla, partinin stratejik vizyonunun daha da güçlendirilmesi hedeflendi.


31 Mart 2024 yerel yönetimler ve belediye başkanlığı seçimlerinde seçim sürecini etkileyen ana etkenler olarak ; ekonomik kriz ve işsizlik oranı, emekliye zam yapılmaması ve geçim sıkıntısı sorunlarının artması , marketlerde artan gıda ürünleri fiyatları, asgari ücretin yetersizliği, 6 şubat 2023 deprem sürecinin ardından ev, konut ve işyerlerinde orantısız artan kira fiyatlarının olması, halkın seçim sandıklarında iktidara verdiği mesajın iyi okunması gerektiğini ifade edildi.

Toplantı boyunca il başkanları, kendi bölgelerindeki seçim sonuçlarını ve değerlendirmelerini paylaştılar. Bu raporlar, Türkiye İttifakı Partisi'nin yerel yönetim stratejilerini güçlendirmek için önemli bir kaynak oluşturdu. İl başkanları, yerel dinamikler ve ihtiyaçlar doğrultusunda gelecek dönemde izlenecek politikaları da tartıştılar.

Türkiye'nin sınırları içinde ve bölgesinde huzur ve barışın sağlanması için güvenilir siyasetçilerin rolünün arttığını vurgulandı. Partinin, bölgesel istikrar ve iş birliğine katkı sağlama konusundaki kararlılığını da dile getirilldi.

Sonuç olarak, Türkiye İttifakı Partisi'nin İl Başkanları ile gerçekleştirdiği bu istişare toplantısı, partinin yerel ve genel yönetimlerdeki etkinliğini artırmak ve Türk milletinin refahı için daha etkili politikalar izlemek adına önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Kaynak: P.Pro

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news Türkiye İttifakı Partisi Divan Kurulu ve İl Başkanları , Yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi ve Gelecek Stratejilerini Belirledi

guncel Haberleri

Otobanda dehşet! Seda Taşdemiri araçtan attılar mı?
Otobanda dehşet! Seda Taşdemir'i araçtan attılar mı?...
İntihar etmek için direğe çıktı! Valinin gelmeyeceğini öğrenince vazgeçti
İntihar etmek için direğe çıktı! Valinin gelmeyeceğini öğreni...
Yerli Kovid-19 aşısı TURKOVAC, Manisada gönüllülere uygulanıyor
Yerli Kovid-19 aşısı TURKOVAC, Manisa'da gönüllülere uygulanı...
AB ve 9 ülke, Myanmar ordusuna silah satışının durdurulması çağrısı yaptı
AB ve 9 ülke, Myanmar ordusuna silah satışının durdurulması ç...