Haber Sitesi

İkinci El Eşyamı Satarken Paramı Nasıl Ödüyorsunuz Diye Merak Edenler Buraya

İkinci El Eşyamı Satarken Paramı Nasıl Ödüyorsunuz Diye Merak Edenler Buraya

Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız için ikinci el eşya alanlar Mamak adresinizde bulunan evinize gelmek üzere yola çıkmadan yarım saat önce sizinle iletişim kurmaktayız. Müsaitlik durumunuza göre evinize gelerek yerinde eşya tespiti yapmakta olan uzman kadromuzda bulunan çalışanlarımız ve firma yetkililerimiz satmak istediğiniz her nevi ev eşyanız için size fiyat bilgisi sunmaktadır. Fiyat konusunda hem fikir olduktan sonra ise ücretinizi anında nakti olarak gerçekleştirmekte ve eşyalarınızı evinizden alarak ayrılmaktayız.

İkinci El Eşyalarınız Değerinde Alınmaktadır

İkinci el eşya alanlar Dikmen adresinde bulunan bir eve gittiğinde her şeyden önce güvenilir bir gözle eşyalarınıza fiyat biçmektedir. Burada önemli olan husus eşyalarınızın kullanılabilir durumda olması ve sizin de satmaya kararlı olmanızdır. Birçok müşterimiz ev eşyalarını gösterdiğinde satmaya çok da gönüllü olmasa da verdiğimiz fiyatlar karşısında bu fikirlerini değiştirmektedir. Çünkü diğer firmalardan firmamızı ayıran tek özellik eşyalarınızı değerinde alıyor olmamızdır.

Ödemeniz Anında Nakit Olarak Elinizde Göreceğinize Garanti Veriyoruz

Firmamız nakit ödeme konusundan taviz vermemesi ile isim yapmış bir firmadır. Etimesgut İkinci el eşya alanlar ’da müşterilerin karşılaştığı birçok firma evden eşyayı aldıktan birkaç gün sonra ödeme yapma taahhüdünde bulunduğundan müşterilerin güvenini kazanamamaktadır. Ancak firmamızda böyle bir durum söz konusu dahi olmamaktadır. Ödemeniz eşya alımında anında elinize nakit olarak yapılmaktadır.

 

 

 

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news İkinci El Eşyamı Satarken Paramı Nasıl Ödüyorsunuz Diye Merak Edenler Buraya

turkiye Haberleri

Son dakika: Bugünkü vaka sayısı açıklandı mı? 7 Kasım 2021 koronavirüs tablosu! Türkiye'de bugün kaç kişi öldü?
Son dakika: Bugünkü vaka sayısı açıklandı mı? 7 Kasım 2021 ko...
İngiltere Devlet İletişimi İcra Direktörü Alex Stuart Aiken: Türkiye İngilterenin vazgeçilmez ortağıdır
İngiltere Devlet İletişimi İcra Direktörü Alex Stuart Aiken: ...
Baskından kaçan kumarbazdan çatıda 'pes' dedirten savunma
Baskından kaçan kumarbazdan çatıda 'pes' dedirten sav...
BAKE MY DAY: BODRUMUN LEZZET DOLU DURAĞI
BAKE MY DAY: BODRUM'UN LEZZET DOLU DURAĞI...