Haber Sitesi

PAW TOKEN 100 X YAPMAYA HAZIRLANIYOR

PAW TOKEN 100 X YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Paw Büyük halwing öncesi 100 X artışı vaad etmekle beraber. Tek seferde 3 büyük borsada aynı anda listelenme hedefini her zaman aktif tutuyor. Paw gerçek merkeziyetsizlik sunarken her yatırımcı istediği gibi projeye destek verebilir istediği projeyi istediği Telegram gurubunu kurabilir ve proje için mücadele ederek kazancını arttırabilir. Amaç ikinci bir Bitcoin haline gelmektir.

Bu proje tamamen gerçek yatırımcıların olduğu bir halk projesidir. Zamanı geldiğinde bu proje en önemli coinler arasında olacaktır. Şu anda bir aylık bir projede ufak rakamlara balina olma şansınız var. Ve ne kadar Token tutarsanız. Projede söz hakkınızda o kadar büyük olacaktır.

Toplam arzın %50 si yandı. Sözleşme feshi yapıldı. Likite Id leri yakıldı. Güvenlik sertifikaları tam. Coin tam merkeziyetsiz. Projede yapıcı cüzdanı yok. Alım satım vergisi yok. Tamamen Arz talebine göre fiyat azalır artar. %100 güvenilir proje. Kimsenin Projeye müdahalesi değişiklik yapması. Likiteye ulaşması imkansız. Tüm detaylara için telegram grubumuza davetlisiniz.

Web sitemiz: https://pawtoken.net Telegram grubumuz : https://t.me/PawSociety

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news PAW TOKEN 100 X YAPMAYA HAZIRLANIYOR

ekonomi Haberleri

Altın fiyatları 4 Ağustos 2022! Çeyrek altın fiyatı ne kadar, gram altın kaç TL?
Altın fiyatları 4 Ağustos 2022! Çeyrek altın fiyatı ne kadar,...
Yerli Kalaşnikof görücüye çıktı! O ülkelerden yoğun talep var
Yerli Kalaşnikof görücüye çıktı! O ülkelerden yoğun talep var...
SSK ve BAĞ-KUR emeklisine zam göründü! % 22,81 zam kesinleşti, geriye 3 veri kaldı! 3 ay boyunca enflasyon sıfır olsa bile...
SSK ve BAĞ-KUR emeklisine zam göründü! % 22,81 zam kesinleşti...
Devlet korumasında yetişen 985 gencin kamuya ataması yapıldı
Devlet korumasında yetişen 985 gencin kamuya ataması yapıldı...