Haber Sitesi

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ'NDE KARŞIT GÖRÜŞLÜ ÖĞRENCİLER ARASINDA KAVGA 3 YARALI

DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİNDE KARŞIT GÖRÜŞLÜ ÖĞRENCİLER ARASINDA KAVGA 3 YARALI

Diyarbakır Dicle Üniversitesi'nde karşıt görüşlü iki öğrenci grubu arasındaki olaylar bu sabah yeniden alevlendi. 3 öğrencinin bıçaklandığı belirtildi

Diyarbakır Dicle Üniversitesi'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında başlayan kavga devam ediyor. Dün Polisin havadan biber gazı ile müdahele ettiği, olaylarda bu sabah da 3 öğrenci bıçakla yaralandı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu belirtiliyor.

Bölge Haber Ajansı'nın haberine göre, Olaylar bu sabah tekrar alevlendi. Kampus içinde iki öğrenci grubu arasında taşlı ve sopalı kavga çıktı. Bıçaklarında kullanıldığı kavgada 3 öğrenci yaralandı. Yaralılar Cihan Noyan, Mehmet Taş, Mustafa Kaya Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alındı.

Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu belirtildi. Olay nedeniyle üniversiteye çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Polis, kavgaya karışan bazı öğrencileri gözaltına alırken, sıkı güvenlik önlemleri alındı. Üniversitede gerginlik sürüyor.

haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ'NDE KARŞIT GÖRÜŞLÜ ÖĞRENCİLER ARASINDA KAVGA 3 YARALI

diyarbakir Haberleri

DİSKİ kışa hazır #diyarbakir
DİSKİ kışa hazır #diyarbakir...
Diyarbakır’da trafo hırsızları tutuklandı #diyarbakir
Diyarbakır’da trafo hırsızları tutuklandı #diyarbakir...
Diyarbakır’da döviz bürosu sahibini boş yangın tüpü ile dolandırdılar #diyarbakir
Diyarbakır’da döviz bürosu sahibini boş yangın tüpü ile dolan...
79’u müteahhit 184 kişiye hapis #diyarbakir
79’u müteahhit 184 kişiye hapis #diyarbakir...