Haber Sitesi

Son dakika: Survivor 2022 oy kullanma SMS nasıl yapılır? Survivor'da oy nasıl verilir? Survivor All Star SMS ücreti, oy ücreti ne kadar?

Son dakika: Survivor 2022 oy kullanma SMS nasıl yapılır? Survivor'da oy nasıl verilir? Survivor All Star SMS ücreti, oy ücreti ne kadar?

Survivor oy kullanma, TV8 Survivor yarışması için oy nasıl verilir? sorusu gündemde... Survivor 2022 All Star yarışmasında dokunulmazlık oyunları sonrası düzenlenen konseylerde eleme adayları belirleniyor. Ayrıca bu konseylerde eleme adayı olan yarışmacılar için halk oylaması yapılıyor. İzleyiciler destekledikleri adaylara SMS atarak oy verebiliyor. Peki ama Survivor'da oy nasıl verilir? İşte Survivor oy kullanma yolları. haber ile ilgili daha fazla detay okumak için, more news Son dakika: Survivor 2022 oy kullanma SMS nasıl yapılır? Survivor'da oy nasıl verilir? Survivor All Star SMS ücreti, oy ücreti ne kadar?

Son dakika: Survivor 2022 oy kullanma SMS nasıl yapılır Survivor'da oy nasıl verilir Survivor All Star SMS ücreti, oy ücreti ne kadar

Magazin Haberleri

Özcan Deniz ve Feyza Aktanın darp davasında flaş gelişme! O isim ilk kez konuştu...
Özcan Deniz ve Feyza Aktan'ın darp davasında flaş gelişme! O ...
Son dakika! 23 Şubat Survivor kim elendi? Survivor bu akşam kim gitti, hangi yarışmacı veda etti? Bugün Survivor SMS oy sıralaması puan durumu belli oldu mu?
Son dakika! 23 Şubat Survivor kim elendi? Survivor bu akşam k...
Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz yine olay yaşadı
Gökhan Göz kimdir, kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Gö...
...